Lanžhot

Penzion Toscana

Pohodlí našeho penzionu oceníte, ať už jste na služební cestě, nebo chcete objevovat krásy jižní Moravy. Strategické místo pro cyklovýlety, známé vinařské obce kolem nás a Lednico-valtický areál hned za rohem. Navíc snídaně, pivo, víno, skvělá pizza… to vše v domě. Co více si přát.

Penzion Toscana

Součástí naší pizzerie je také příjemný penzion. Nabízí několik pokojů pro 2 až 4 osoby. Pokoje jsou s vlastní koupelnou a jsou plně vybaveny – klimatizace, fén, lednička, trezor apod. K pokojům náleží prostorná soukromá terasa s grilem.

Ubytování je vhodné jak pro obchodní cesty, tak pro dovolenou. Především cyklisté se u nás cítí jako v ráji. Kraj je protkaný cyklotrasami a najdete u nás také zázemí v podobě opravny a půjčovny kol. Díky poloze při hranicích s Rakouskem a Slovenskem se naše ubytování hodí k odpočinku při delších cestách do zahraničí.

 

Našim hostům servírujeme bohatou snídani, která je v ceně ubytování. Během dne se lze stravovat u nás v pizzerii a rádi vám poradíme s plánováním výletů do okolí.

Pokud budete mít zájem, můžeme vám také zprostředkovat návštěvu vinného sklepa i s degustací.

Rezervace

Kontakty

Kostická 6, Lanžhot

Tel.: +420 519 336 132

Otevírací doba

NE – ČT   11,00–21,00 hod.

PÁ – SO    11,00–22,00 hod.

Rozvoz

NE – ČT   11,00–20,00 hod.

PÁ – SO    11,00–21,00 hod.